O nás

Z našeho semináře

Naše firma byla založena v r. 1991. Byli jsme jako jedna z prvních vzdělávacích agentur. Po roce 1989 se měnilo vše, zákony nevyjímaje. Bylo zde informační vakuum. Začali jsme školit po celé republice. Našimi hlavními obory byly ty, co spadají pod Ministerstvo zemědělství. Zákony o lesích, Kurzy lesních hospodářů, Dovoz a vývoz potravin živočišného původu, živých zvířat a krmiv. Tím jsme se dostali také k celní problematice. Ale hlavně jsme školili zákony týkající se veterinární, potravinářské a zemědělské prvovýroby, výrobou a zpracováním surovin. Velmi úspěšné byly např. semináře Problematika prvovýroby mléka, Kontrola jakosti krmiv, Zákon o potravinách, Nebezpečné nákazy živých zvířat, Soužití lidí a zvířat ve městech.

Mohli bychom dlouze pokračovat. Naším krédem bylo vždy dodat účastníkům nelepší a nejnovější informace a praktické rady od špičkových odborníků. O to se snažíme doteď.

V současné době se zaměřujeme na pořádání kurzů pro dopravce přepravující živá zvířata a na celní problematiku (INTRASTAT, Celní, předpisy, Celní preference, Celní sazebník).

Další nejbližší semináře